Recep Tayyip Erdoğan (@RTErdogan )

Recep Tayyip Erdoğan

Bio Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı - President of Turkey and AK Party Chairman
Location Ankara, Turkey
Tweets 6,7K
Followers 16,1M
Following 95
Account created 23-08-2009 01:13:44
ID 68034431

Twitter Media Studio : Libya Ulusal Mutabakat Hükümeti Başkanlık Konseyi Başkanı Fayiz Es-Serrac ile Ortak Basın Toplantısı twitter.com/i/broadcasts/1…

TweetDeck : Siirt’in Pervari ilçesinde nöbet değişimi için çıktıkları yolda trafik kazası geçirerek şehit olan 2 askerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabrı cemil niyaz ediyorum. Yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağolsun.

Twitter Media Studio : 18 yılda restorasyonunu tamamladığımız 5 bin 60 eserden biri olan Hadımköy Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi, hem ecdadın hatırasını yaşatarak hem de bölge halkına şifa dağıtarak inşallah asırlar boyunca hayatta kalmayı sürdürecektir.

Twitter Media Studio : Pek çok ülkenin geçici sahra ve prefabrik hastaneler kurarak çözmeye çalıştığı sorunu biz çok daha kısa sürede kalıcı hastaneler inşa ederek aşmayı başardık.

Ülkemizin yüz akı hastanelerimiz ve güçlü altyapımızla sağlıkta çok daha ciddi bir sıçrama gerçekleştireceğiz.

Twitter Media Studio : Sultan II. Abdülhamid’in 129 yıl önce Hadımköy’e yaptırdığı askeri hastaneyi restore ederek milletimizin hizmetine sunmak da hamdolsun bizlere nasip oldu.

Bugün açılışını yapacağımız Hadımköy Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanemiz, ülkemize, milletimize hayırlı olsun.

  • Start Video

Twitter Media Studio : 45 gün içinde bitirilmesi sözünü verdiğimiz 1008 yatak kapasiteli Yeşilköy Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi’ni bugün hizmete açıyoruz.

Ülkemize, milletimize hayırlı uğurlu olsun.

  • Start Video

TweetDeck : Ülkemize yönelik terör tehdidi sona erene, son terörist etkisiz hale getirilene kadar terörle mücadelemiz kesintisiz ve kararlı bir şekilde devam edecektir. Rabbim kahraman güvenlik güçlerimizin yardımcısı olsun.

TweetDeck : Diyarbakır’da silahlı saldırı sonucu şehit olan polis memurumuz Atakan Arslan ile Hakkâri’de çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Uğur Bora ve Piyade Er Mehmet Günay’a Allah’tan rahmet, ailelerine, sevenlerine ve aziz milletimize başsağlığı diliyorum. Mekânları cennet olsun.

Twitter Media Studio : 29 Mayıs günü el değiştiren sadece bir şehir değildir. O gün fethedilen bir toprak parçası değil, milyonlarca gönüldür.

Bir devrin kapanıp, yeni bir devrin açıldığı bu tarih insanlığın hafızasından asla silinmeyecektir.

  • Start Video

Twitter Media Studio : Fatih sondaj gemimiz, İstanbulun Fethinin 567. yıl dönümü olan bu anlamlı günde Boğazı geçerek yeni sondajlar için Karadenize yol aldı.

Rabbimden hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Twitter Media Studio : Türkiye hem mevcut imkânlarını en iyi şekilde kullanarak hem de yeni imkânlar üreterek sağlık alanında farklı bir konuma gelmiştir.

Ülkemiz her alanda hedeflerine doğru kararlılıkla ilerlemektedir.