😵 Nie jest to najlepszy początek Majówki, ale zawsze mogło padać...

Nad resztą spuszczamy zasłonę milczenia 🤐

Fairant 0:6 Radziszowianka II

💚🖤

⏱️KONIEC' 😵 Nie jest to najlepszy początek Majówki, ale zawsze mogło padać... Nad resztą spuszczamy zasłonę milczenia 🤐 Fairant 0:6 Radziszowianka II 💚🖤 #CzasNaFairant
account_circle

🟢

🌞 Wolne w pracy, Słońce na niebie i Fairant w potrzebie!
Nie ma dzisiaj żadnych wymówek, widzimy się za 2️⃣ godziny na Bronowiance!

💚🖤

📅 Środa, 01.05
🕐 11:00
🏟 Bronowianka, ul. Zarzecze 124a
☀️ Słonecznie, 24°C

🟢#DzieńMeczowy⚫ 🌞 Wolne w pracy, Słońce na niebie i Fairant w potrzebie! Nie ma dzisiaj żadnych wymówek, widzimy się za 2️⃣ godziny na Bronowiance! 💚🖤 📅 Środa, 01.05 🕐 11:00 🏟 Bronowianka, ul. Zarzecze 124a ☀️ Słonecznie, 24°C #CzasNaFairant

🟢

🔥 Grilla również nie zabraknie! 🍻

🟢#WspieramFairant⚫ 🌞 Mamy przyjemność zaprosić Was na idealny początek Majówki! Zanim odpalisz grilla ze szwagrem i pokłócisz się o to czy z tacką czy bez, czy nacinać czy nie, wpadaj na Brono dopingować naszych chłopaków! 🔥 Grilla również nie zabraknie! 🍻 #CzasNaFairant

📰 U STÓP WAWELU,
POLEGLIŚMY PRZYJACIELU!

⚠️ UWAGA❗ Przeczytanie tego tekstu nie powinno Ci zająć więcej niż 6️⃣ minut. Dokładnie tyle czasu mieliśmy nadzieję na dobry wynik w sobotę 🫣

WIĘCEJ ➡️ bit.ly/3xUEoid

🔜 Jutro o 11:00 majówkowy before❗

💚🖤

📰 U STÓP WAWELU, POLEGLIŚMY PRZYJACIELU! ⚠️ UWAGA❗ Przeczytanie tego tekstu nie powinno Ci zająć więcej niż 6️⃣ minut. Dokładnie tyle czasu mieliśmy nadzieję na dobry wynik w sobotę 🫣 WIĘCEJ ➡️ bit.ly/3xUEoid 🔜 Jutro o 11:00 majówkowy before❗ 💚🖤 #CzasNaFairant

⏱️KONIEC'

Nadwiślan 5:1 Fairant

⏱️KONIEC' 🏰To nie była wesoła sobota pod Wawelem. Zaczęło się od czerwonej kartki w 6️⃣ minucie, a skończyło się pogromem. Nie obyło się bez kontrowersji, ale niezależnie od okoliczności gospodarze pokazali dużo jakości i zasłużenie sięgnęli po zwycięstwo. Nadwiślan 5:1 Fairant

⏱️PRZERWA' 🟥

Od 6 minuty gramy w 10 po co najmniej kontrowersyjnej czerwonej dla Piotra Łukasika. Zagotowało się w końcówce, kiedy straciliśmy gola, a chwilę później sędzia pozostał niewzruszony kiedy wycięty w polu karnym został Tomasz Kawa

Nadwiślan 1:0 Fairant

💚🖤

⏱️PRZERWA' 🟥 Od 6 minuty gramy w 10 po co najmniej kontrowersyjnej czerwonej dla Piotra Łukasika. Zagotowało się w końcówce, kiedy straciliśmy gola, a chwilę później sędzia pozostał niewzruszony kiedy wycięty w polu karnym został @TomaszKawa Nadwiślan 1:0 Fairant 💚🖤

🟢

📋 Co już miało popadać to popadało, a na samym meczu po ostatnich decyzjach Nadwiślan i MZPN opady 'deszczu' już nam nie straszne. W takim składzie wybiegniemy na boisko ⤵️

💚🖤

📅 Sobota, 27.04
🕐 17:00
🏟 Nadwiślan, ul. Koletek 20
🌤️ Pogodnie, 17°C

🟢#DzieńMeczowy⚫ 📋 Co już miało popadać to popadało, a na samym meczu po ostatnich decyzjach Nadwiślan i MZPN opady 'deszczu' już nam nie straszne. W takim składzie wybiegniemy na boisko ⤵️ 💚🖤 📅 Sobota, 27.04 🕐 17:00 🏟 Nadwiślan, ul. Koletek 20 🌤️ Pogodnie, 17°C

🟢

📋Dzień dobry! Miłego dzionka i smacznej kawusi życzy krakowski Fairant i uprzejmie przypomina o meczu z Nadwiślanem ⚽

Sprawdźcie naszą kadrę na dzisiejsze derby⤵️

💚🖤

🕐 17:00

🟢#DzieńMeczowy⚫ 📋Dzień dobry! Miłego dzionka i smacznej kawusi życzy krakowski Fairant i uprzejmie przypomina o meczu z Nadwiślanem ⚽ Sprawdźcie naszą kadrę na dzisiejsze derby⤵️ 💚🖤 📅 Sobota, 27.04 🕐 17:00 🏟 Nadwiślan, ul. Koletek 20 🌤️ Pogodnie, 17°C #CzasNaFairant

🟢Była zawodniczka Fairanta - Kasia Białoszewska, która reprezentowała nas na Futboholik Cup, doznała w meczu WKS Śląsk Wrocław Piłka Nożna Kobiet groźnej kontuzji.

⚪Biała przejdzie w przyszłym tygodniu operację. Życzymy dużo zdrowia i trzymamy kciuki za szybki powrót na boisko!🤞

Łączy nas piłka kobieca

🟢Była zawodniczka Fairanta - Kasia Białoszewska, która reprezentowała nas na @FutboholikCup, doznała w meczu @wkspilkakobiet groźnej kontuzji. ⚪Biała przejdzie w przyszłym tygodniu operację. Życzymy dużo zdrowia i trzymamy kciuki za szybki powrót na boisko!🤞 @laczynaskobieca

🟢

⚔️ Już jutro kolejne derbowe starcie w krakowskiej Serie A!

🏰 Pod Wawelem zmierzą się Nadwiślan i nasz Fairant!

💚🖤

🕐 17:00

🟢#WspieramFairant⚫ ⚔️ Już jutro kolejne derbowe starcie w krakowskiej Serie A! 🏰 Pod Wawelem zmierzą się Nadwiślan i nasz Fairant! 💚🖤 📅 Sobota, 27.04 🕐 17:00 🏟 Nadwiślan, ul. Koletek 20 🌤️ Pogodnie, 17°C #CzasNaFairant

📰GAJOWIANKA PRZEGRANA NA STARCIE,
MIELIŚMY BOROWSKIEGO W BRAMCE!

🌲Borowy - w wierzeniach słowiańskich demon lasu, jego pan i władca zwierząt w nim żyjących.