De Marke Sports (@demarkesports )

De Marke Sports

Bio Bağımsız, markaj altında olmayan | 📩 info@demarke.com.tr | 🏠 @demarkeagency | instagram.com/demarkesports
Tweets 84,7K
Followers 915,0K
Following 840
Account created 10-06-2013 20:08:17
ID 1499266621

TweetDeck : Jose Mourinho: Sayılar size yalan söylemez. Kasım ayında Liverpoolun şampiyon olacağını söylemiştim. Teknik direktöründen oyuncusuna, hepsi bu şampiyonluğu hak etti.

Twitter Web App : Sezonu kapatan Fernando Muslera, Galatasaray'ın bugün gerçekleştirdiği antrenmanda yer aldı. twitter.com/1_Muslera_25/s…

Twitter Web App : Galatasaray ile son kez antrenmana çıkan Yuto Nagatomo, gözyaşlarına hakim olamadı. twitter.com/GalatasaraySK/…

TweetDeck : Ali Koç: "Şampiyonluk mücadelesi verecek kadroyu kuracağımıza şüphem yok. 6 yılın 2 senesinden sorumluyum. İnşallah gelecek sezon sonunda güzel şeyler konuşuyor oluruz."

TweetDeck : Ali Koç: "Mesut Özil'e bizim paramız yetmez. Çok iyi Fenerbahçeliyse ve bizim rakamlarımıza gelecekse olur. Hiç teklifimiz olmadı. Arsenal'de 12 milyon euro net para alıyor. İndirim yaptı diyelim. 6 yaptı, 4 yaptı. Yok bu paralar artık."

TweetDeck : Ali Koç: "Ersun Hoca, iyi bir Fenerbahçeli. Ne gelirken, ne giderken para konuştu. Önüne ne koyduysak imzaladı. Ayrıldıktan sonra da tek kelime etmedi. Büyük hedeflerimiz vardı. Mükemmel bir insan. Arzuladığımız başarıyı yakalayamadık. Kendi istifa etmek istedi."

TweetDeck : Ali Koç: "Emre'nin saha dışında nasıl biri olduğunu konuşmamıza gerek yok. Ben inanıyorum ki, yeni görevinde aynı değişim ve dönüşümü gösterecektir."

TweetDeck : Ali Koç: "Emre Belözoğlu sportif direktör olacaksa, bir sportif direktörden ne bekliyorsam onu bekliyorum, altyapıyı bekliyorum. Maliyetlerin düşürülmesini istiyorum. Futbol akıllarımızdan biri olmasını istiyorum. Değişik becerilere, sakinliğe ihtiyacı var."

TweetDeck : Ali Koç: "Maaş aşamasına hiçbir zaman gelmedik. Beraber devam edeceğimizi ve bu bütçelerle neler yapabileceğimizi istişare ettiler. Bir insan 'Ailemle istişare ettim 1 sene off' diyorsa kimse bir şey yapamaz. Üzüldük tabii. Sağlık olsun, her şey için teşekkür ediyoruz."

TweetDeck : Ali Koç: "Biz bütün planlamamızı hocamızla devam etmek üzere yaptık. Sözleşme uzatma, istifayı kabul etmemiz, hep bu yönde hareket ettik. Sonra pandemi araya girdi. İlk uçakla İstanbul'a geldi. Üç dört görüşme yaptık."

TweetDeck : Ali Koç: "Kendisine dedik ki; 'Vazgeçmemeyi sen bize öğrettin. Vazgeçemezsin. Velev ki kötü sezon geçirdin. Ne olacak? Kredin var. Hocamız istediği müddetçe kulüpte kalabilir.' Ondan sonra bize teşekkür etti."

TweetDeck : Ali Koç: "Pandemi öncesinde birkaç transfer yapmak istedik. Sıkıntılı dönemden geçiyorduk. Kendisi 'Şu an konuşmayalım, sezon sonu konuşalım' dedi. Bir maç sonrası beklenmedik mağlubiyet. Saçma sapan mağlubiyet. O da bunalmıştı, istifasını sunmuştu."

TweetDeck : Ali Koç: "Bize saldırılan konulardan bir tanesi de bu. Yok efendim biz gitmesini istiyormuşuz, mobbing yapmışız. Böyle bir karakteri, başarıyı bile bile göndermek hangi kulüp başkanının ve yönetimin işine gelir?"