Muhtar (@eskibirmuhtar )

Muhtar

Tweets 7,7K
Followers 15,8K
Following 271
Account created 21-06-2019 16:25:33
ID 1142106289180479488

Android : Amerika'da polis panzeri ırkçılığa karşı yürüyüş yapan masum insanları eziyor. Orada olsak mecbur çocuğumuz için sokağa çıkardık.

Android : Turizm bakanının videosu hakkında kimse bişey yazmamış, davaya zarar gelmesin diye herhalde, sıla konseri olayında olduğu gibi. Ders almayana Allah ekrem'i aratır sonra diz dövmenin bir faydası olmuyor biliyorsunuz. Unutulmasın Allahın adaleti, her şeye kadir olduğu.

Android : Bir tekfurdan Fatih Sultan Mehmet Han gibi bir zata saygı bekliyorsunuz. Aksine ben şaşırdım unutup dalgınlığına geldi herhalde takiyye yapmamak. Unutmuşta olsa sayın tekfuru ilk kez omurgalı gördüm.

Android : Tedirgin olmaları için Ayasofya'da bir fetih suresi dahi yetiyor, bunlardan korkan kalp kıyamete kadar köleliğe razı olmuş demektir.

Android : Recep Tayyip Erdoğan Bunlar değişmez Reis. Rahmetli Aliyanın dediği gibi; Batı hiçbir zaman uygar olmamıştır ve bugünkü refahı; devam edegelen sömürgeciliği, döktüğü kan, akıttığı gözyaşı ve çektirdiği acılar üzerine kuruludur.

Android : Ayasofya'yı açtığımızda Sultan Ahmet'ten olmayacağımız gün Ayasofya'yı açarız inşallah... #Ayasofya