Oficiální účet šestinásobného českého mistra. ❤️💙 EN - @fcviktoria_en

33,9K Followers

64 Following

FC Viktoria Plzeň(@fcviktorkaplzen) 's Twitter Profile Photo

VSTUPENKY NA FINÁLE ⛽️🏆

Viktorce se podařilo zajistit ještě další volná místa a ihned je nabídne svým fanouškům do prodeje ✌🏻
Více informací naleznete na našem webu 🌐

ČTĚTE ZDE ➡️ bit.ly/FinaleMOLCup

VSTUPENKY NA FINÁLE ⛽️🏆 Viktorce se podařilo zajistit ještě další volná místa a ihned je nabídne svým fanouškům do prodeje ✌🏻 Více informací naleznete na našem webu 🌐 ČTĚTE ZDE ➡️ bit.ly/FinaleMOLCup
account_circle

🅱️ ZÁKLADNÍ 1️⃣1️⃣

Proti FK Robstav nastoupí B-tým Viktorie v tomto složení ❤️💙

Utkání začíná v tradičních 10:30 v Luční ulici ⏱️

🅱️ ZÁKLADNÍ 1️⃣1️⃣ Proti FK Robstav nastoupí B-tým Viktorie v tomto složení ❤️💙 Utkání začíná v tradičních 10:30 v Luční ulici ⏱️ #fcvpb

ROZHOVOR 🎤

,,Jsem rád, že jsem to zvládl. Chystal jsem se na to. Na konci to bylo emotivní. Jsem rád, patří to k tomu. Pak už to ale opadlo a utkání jsem si strašně užil,” říká po posledním domácím ligovém zápase Radim Řezník 🗣️

CELÝ ROZHOVOR ➡️ youtu.be/W6Qh-oqxy7Q?si…

87´❗️Tomáš Chorý si připravil šanci, ale tváří v tvář Letáčkovi nezvítězil.

🔴🔵1:1⚪️🔵

83´🟨Gigli Ndefe vidí žlutou kartu a může být rád, protože tohle je minimálně oranžová.

🔴🔵1:1⚪️🔵

78´⚽️❌ I na VARem zrušené branky je vyrovnáno. Gólovou radost Filipa Kubaly kazí rovněž dnešní videorozhodčí.

🔴🔵1:1⚪️🔵

72´🔄 Poslední střídání trenéra Koubka
🔻Erik Jirka, Jan Kliment
🔺Pavel Šulc, Tomáš Chorý

🔴🔵1:1⚪️🔵

58´❗️Vzduchem prolétl Honza Kliment.
Cadu z pravé strany zakroutil balon do šestnáctky. Do toho vlétl hlavou Honza Kliment. Mířil ale nad.

🔴🔵1:0⚪️🔵

49´⚽️Tentokrát už je branka Matěje Vydry platná. Honza Kliment okradl o balon Lischku a pelášil v úniku s Matějem Vydrou. Situaci dvou na jednoho sehráli na jedničku a Matěj Vydra uklidil míč do prázdné branky.

🔴🔵1:0⚪️🔵

45´🔄Trenér Koubek o poločase dvakrát střídá.
🔻Lukáš Kalvach, Robin Hranáč
🔺Lukáš Červ, Cheick Souaré

🔴🔵0:0⚪️🔵

POLOČAS ⏱️

POLOČAS ⏱️ První poločas přinesl branku Matěje Vydry. Radost nám ale už potřetí v tomto týdnu zkazil VAR 📺 #plzfcb

17´⚽️❌Matěj Vydra sice krásnou ranou překonal Letáčka, ale radost Viktoriánů už potřetí tento týden kazí VAR.