H Y M N (@hymn_se )

H Y M N

Bio HYMN — Musiksajt & liveklubb. Musik mejlas till red@hymn.se
Tweets 8,2K
Followers 2,3K
Following 3,7K
Account created 26-01-2015 18:19:39
ID 3000085223

Twitter Web App : Soviet Wave – ett fenomen i tiden? – HYMN #sovietwave hymn.se/2020/09/14/%ef…

Twitter Web App : Umeå rock’n’rollförening: ”Det ska vara enkelt och kul att hålla på” – HYMN #chicagojazzen #dolce #umeå hymn.se/2020/09/12/ume…

Twitter Web App : Hallå där… singelaktuella Visiteur! – HYMN #visiteur hymn.se/2020/09/11/hal…

Twitter Web App : Redaktionens favoriter v.37 – HYMN #baxtr #danielromano #janellemonáe hymn.se/2020/09/11/red…

Twitter Web App : PREMIÄR: Carpet People – ”Babe, You’re Going To Kill Me” – HYMN #carpetpeople hymn.se/2020/09/11/pre…

Twitter Web App : Shindig – ny söndagsklubb för musikälskande göteborgare – HYMN #fyrensölkafé #göteborg hymn.se/2020/09/11/shi…

Twitter Web App : PREMIÄR: Melody Fields – ”Broken Horse” – HYMN #melodyfields hymn.se/2020/09/10/pre…

Twitter Web App : Harriet Nauer: ”Texterna har alltid varit det centrala i min... #anebrun #annaternheim #harrietnauer hymn.se/2020/09/10/har…

Twitter Web App : VIDEOPREMIÄR: WHOMSOEVER – ”Mountains” – HYMN #whomsoever hymn.se/2020/09/09/vid…

Twitter Web App : TITTA: Mary Anne’s Polar Rig – ”Your House” – HYMN #maryannespolarrig hymn.se/2020/09/09/tit…

Twitter Web App : LIVE! Musikfest i dagarna två när Loppen åter öppnade konsertverksamheten – HYMN #loppen #mag #mörktstof hymn.se/2020/09/08/mus…

Twitter Web App : Hallå där… Johan Kull, som släpper debuten ”Dreams”! – HYMN #johankull hymn.se/2020/09/07/hal…

Twitter Web App : Veckans FYND: Blomkattdansen, Teddy Girl och Oh Lowly – HYMN #blomkattdansen #fynd #ohlowly hymn.se/2020/09/07/vec…

Twitter Web App : VIDEOPREMIÄR: Agent Side Grinder – ”MM/CM” – HYMN #agentsidegrinder hymn.se/2020/09/07/vid…

Twitter Web App : HYMN HIGHLIGHTS: 72 – HYMN #hymnhighlights hymn.se/2020/09/05/hym…

Twitter Web App : Musikvideor du inte vill missa – augusti – HYMN #aliceboman #ciara #haikuhands hymn.se/2020/09/04/mus…

Twitter Web App : Redaktionens favoriter v.36 – HYMN #adriannelenker #dödskällan #gryningsljud hymn.se/2020/09/04/red…

Twitter Web App : VIDEOPREMIÄR: Climate X-Press – ”Man ska inte skräpa ner uti naturen (Edvard Persson... #climatexpress hymn.se/2020/09/04/vid…

Twitter Web App : SKIVRECENSION: Bill Callahan – Gold Record – HYMN #billcallahan hymn.se/2020/09/04/bil…

Twitter Web App : VIDEOPREMIÄR: Cassius Lambert - "Bird" hymn.se/2020/09/03/vid…