Kemal Kılıçdaroğlu (@kilicdarogluk )

Kemal Kılıçdaroğlu

Bio Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı
Location Ankara,Türkiye
Tweets 3,9K
Followers 7,0M
Following 1
Account created 10-06-2010 13:42:34
ID 154140901

Twitter Web App : #BaşbağlarKatliamı’nın 27. yılında, hain terör örgütünü bir kez daha lanetliyor, katledilen 33 masum vatandaşımızı rahmetle anıyorum. İnanıyorum ki terör ve zorbalık yenilecek; bir arada, huzur içinde, kardeşçe yaşama irademiz bu topraklarda kök salacaktır.

iPhone : Onunla güldük, onunla düşündük ve onunla hüzünlendik. Halkın gönlünde taht kuran, Türk sinemasının unutulmaz ismi #KemalSunalı aramızdan ayrılışının 20. yılında saygı, rahmet ve özlemle anıyorum.

iPhone : #Sakarya'nın Hendek ilçesindeki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlamada yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Dualarımız, can kaybının artmaması için.

Twitter Web App : 27 yıl önce bugün, toplumdaki ayrıştırmanın nelere yol açtığının en acı örneğini yüreğimizin en derinlerinde yaşadık. Sivas Katliamında yitirdiğimiz 33 canı saygı ve rahmetle anıyorum. #unutMADIMAKlımda

iPhone : Yasaklarla tarih yazmaya devam eden saraydaki zat; sansürsüz, yasaklamasız ve bug'sız bir dünyadan daha fazla korkmaya başladı!

Gençler; dikta yönetimi istemiyor, özgürlük istiyorlar. Yasaklarla, gerçekleri örtemez, gençleri kendine güvendiremezsin. KK😉

#SosyalMedyamaDokunma twitter.com/kilicdarogluk/…

iPhone : 1 Temmuz Kabotaj ve Denizcilik Bayramımız kutlu olsun. Denizlerimizdeki egemenlik ve bağımsızlığımızı borçlu olduğumuz Gazi Mustafa Kemal Atatürkü ve tüm deniz şehitlerimizi minnetle anıyoruz.

Twitter Media Studio : Sevgili Gençler, “yorumlarınızı engelleyerek” haklılığınızı bastırmak isteyenler oldu. Sizi susturabileceğini zannedenler çok yanılıyor. Zira bir dislike bile çok şey ifade ediyor. Sesinizi duyacağımıza ve daima sesinizi duyuracağımıza söz veriyorum.

  • Start Video

iPhone : Pençe-Kaplan Operasyonu bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Recep Yüksel’e Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı ve sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun!

iPhone : Irak’ın kuzeyinde devam eden Pençe-Kaplan Operasyonu’nda, teröristlerle girilen çatışma sonucu şehit olan Piyade Teğmen Yunus Gül'e Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı ve sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun!

iPhone : Hayallerinize ulaşmak için emeğinizi ortaya koydunuz gençler.
Gecelerinizi. Gündüzlerinizi.
Hiçbir sınavda pes etmeyin. Vazgeçmeyin.
Yalnız değilsiniz. Sizinleyiz.
Bilin ki umudumuz, alınterinizde saklı.
#umudumuzalınterinizdesaklı

  • Start Video

iPhone : Bursa Kestel’de meydana gelen sel felaketinde yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır diliyor; bölgedeki vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Dualarımız, kaybolan vatandaşımızın bir an önce sağ salim bulunması için.

iPhone : Çok zorlu koşulların, adaletsizliklerin, yanlış uygulamaların içerisinden çıkıp #LGS sınavında alınteri dökecek olan tüm öğrencilerimize başarılar dilerim.

Sizlerin önüne çıkacak her şıkkın, her seçeneğin, size layık olması için çalışıyoruz. #UmudumuzAlınterinizdeSaklı

iPhone : Adalet yürüyüşümüzde kalbine yenik düşerek can veren yol arkadaşımız Hasan Tatlı'yı aramızdan ayrılışının 3. yılında rahmetle anıyorum. Hasan Tatlı; insanların adalet gibi soylu bir kavram için gösterebilecekleri fedakarlığın somut bir örneğidir, kendisine minnet borçluyum.

iPhone : TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı, Eski AB Bakanı, Milletvekili ve Emekli Büyükelçi Sayın Volkan Bozkır’ın Birleşmiş Milletler 75. Dönem Genel Kurul Başkanlığına seçilmesi ülkemiz adına memnuniyet vericidir. Sayın Bozkır’ı kutlar, yeni görevinde başarılar dilerim.

iPhone : Kovid-19 testi pozitif çıkan, Kazakistan Kurucu Devlet Başkanı Nursultan Nazarbayev'e geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Sayın Nazarbayev'in bu hastalığı en kısa sürede yeneceğine inanıyor, acil şifalar diliyorum.