Mahir Ünal 🟢🇹🇷 (@mahirunal )

Mahir Ünal 🟢🇹🇷

Bio AK Parti Genel Başkan Yardımcısı/ Tanıtım ve Medya Başkanı/ Kahramanmaraş Milletvekili/ Deputy Chairman of Justice and Development Party, MP for Kahramanmaraş
Location Ankara-Kahramanmaraş
Tweets 6,9K
Followers 846,4K
Following 2,4K
Account created 14-12-2010 20:19:21
ID 226685119

iPhone : Salgınla mücadele sürecinin başından beri aldığımız tedbirlerle vaka sayımızın ilerleyişini kontrol altına aldık, yardım talep eden her ülkeye yardım eli uzatarak küresel boyutta da başarı elde ettik. Türkiye bu süreçte adından övgüyle söz ettiren ülkelerden biri oldu.

iPhone : Bizi kutuplaşmakla suçlayanlar şunu bilsin ki; Erdoğan nefreti ülke sevgisinin önüne geçmiş, nefret dili ile konuşanlarla uzlaşamayız. Biz bu ülkeyi seven herkesle beraberiz. Yerimiz Türkiye’nin yanıdır. Birkaç kendini bilmez üzerinden günlerdir nefret kusanlar #Ahlaksızsınız twitter.com/abuyukgumus/st…

iPhone : Bayram sabahı bir cani tarafından katledilen #ZeynepŞenpınarın Pazarcık ilçemizdeki ailesine taziye ziyaretinde bulunduk.
25 yaşındaki gencecik kızımızın canına kıyan katilin en ağır ceza ile cezalandırılması, hem adalet hemde toplum vicdanı için önemlidir.

iPhone : 27 Mayıs darbesinin siyasi ayağını hazırlayanlar, şartları olgunlaştıranlar ve uygulayanlar Adnan Menderes’i ve İki bakanı idam etmekle yetinmediler, 20 yıl bugünü bayram olarak kutladılar. Körpe beyinlere darbeciliği işlediler. Bugünkü nefretleri o güçlerini kaybetmelerinden. twitter.com/fahrettinaltun…

iPhone : Bu bayram herkesi, her şeyi daha fazla #özledik.

Cumhurbaşkanımızın AK Gençliğe özel okuduğu şiir ile bayramınızı kutlamak, özleminizi bi’ nebze de olsa gidermek istedik ☺️

Siz bu bayram en çok neyi özlediniz?

  • Start Video

iPhone : İyileşen hasta sayımız toplamda 120 bini aşarken, yoğun bakımda ve entübedeki hastalarımızdan da iyi haberler almaya devam ediyoruz. Vaka sayılarımızda istikrarlı bir düşüş için tedbirlere riayetimizi sıkı tutmamız şart. Tedbirlere sıkı sıkıya uymaya devam.

iPhone : Bir nesil büyüdü kollarında,
Kaldırımlarda emekledi,
Çile de pişti!
Sakarya da,ayağa kalk!
dediğinde bir nesil,
bir nehir oldu.
Bir nehir büyüdü kollarında.

Üstad Necip Fazıl Kısaküreki ahirete irtihalinin
yıl dönümünde rahmet,
hürmet ve minnetle anıyorum.
Ruhu şad olsun

iPhone : Yeni hayatımıza uyum sağlarken, yeni normale ayak uyudurup, Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcılarımız ve personelimizle videokonferans üzerinden bayramlaştık. Mesafeler engel değil, sabırla tedbiri elden bırakmamaya devam edelim.

iPhone : Sultanüş Şuara, fikriyatını şiirin diline dökmüş, eyleme geçirmiş, fikir ve aksiyon insanı Üstad #NecipFazılKısaküreki vefatının 37. yılında saygı ve hürmetle anıyorum.

iPhone : Bu bayram sevdiklerinden uzakta, nöbette kalan tüm sağlık çalışanları için, bizler de evlerimizde onların nöbetlerine ortak olalım ve evde kalalım. Sevdiklerimizle geçireceğimiz özgür günler için alınan tedbirlere uyalım.

iPhone : Muhabbetle kuçaklaştığımız, büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öptüğümüz, neşeyle, çoşkuyla kutladığımız bayramlarımız olacak. Çünkü biz koskoca bir aileyiz, Türkiye’yiz. #İyiBayramlar Türkiye. twitter.com/akparti/status…

iPhone : Gecenin sabaha eriştiği bu saatlerde de devam eden çalışmalarımızın arasında AK Partimizin fedakar mensuplarıyla bayramlaşıyor, hasbihal ediyoruz.

Yüreğinde memleket aşkıyla çalışan tüm kardeşlerimin, aziz milletimizin her bir ferdinin Ramazan Bayramı mübarek olsun.

iPhone : Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan: Yarından tezi yok, yeni bir gönül seferberliği başlatıyoruz. Sokağa çıkma kısıtlaması günlerinde telefonla ulaşarak, çarşambadan itibaren de bizzat sahaya inerek, milletimize gidecek kendimizi anlatacak, onun derdini dinleyeceğiz.

  • Start Video

iPhone : Bu bayram sevdiklerimizle kucaklaşamasak da, ‘sağlık olsun’ sözünü en iyi anladığımız bayram oldu. Cenab-ı Haktan bizleri bir sonraki Ramazana huzur, sağlık ve barış içerisinde kavuşturmasını diliyor, #RamazanBayramımızı tebrik ediyorum.

iPhone : Tıpkı her ekonomik zorlukta “Faiz artırımı” yaklaşımının temelsiz olduğu ortaya çıktığı gibi, “İhracatımız ithalata bağımlı” yaklaşımın da temelsiz olduğu ortaya çıktı. Avrupa öksürdüğünde krize giren Ekonomimiz dünya krizde iken muhteşem bir dayanıklılık sergiliyor. 👏👏👏 twitter.com/beratalbayrak/…

iPhone : Normalleşme adımları bize virüsün tamamen bittiğini düşündürmesin. Virüs hala hayatımızda ve bir süre daha onunla yaşamaya devam edeceğiz. Sosyal mesafe ve maske kullanımı yeni normallerimiz, ihmal etmeyelim.

iPhone : Sağlık sistemimizin muhteşem altyapısı, sağlık çalışanlarımız, Sn. Dr. Fahrettin Koca başkanlığında bilim kurulunun çalışmaları ve Cumhurbaşkanımızın vizyonu ile oluşan şehir hastaneleri konsepti, Defne Sakura bebek büyüdüğünde bir destan olarak anlatılacak. Hoşgeldin Defne Sakura. twitter.com/drfahrettinkoc…

iPhone : Siyasette gördüğüm en kolay iş, CHP Parti Sözcülüğü yapmak!

Karşındakinin ailesine saldır, kişilere hakaret et, bulamazsan yalan söyle.

Alternatif bir program öneren ve milletimizi fikirleri etrafında toplamaya çalışan gerçek bir siyasi parti olmaya hala çok uzaklar.

iPhone : CHP Sözcüsü Faik Öztrak aile üzerinden çirkin bir siyaset izliyor.

Terörle etkin mücadelede sayısız faydaları olan İHA’ları üreten Selçuk Bayraktar’ı ve milli ve bağımsız ekonomi için uluslararası finansal çevrelerle ciddi bir mücadele veren Berat Albayrak’ı hedef alıyor.

iPhone : Deniz Gezmiş’in idamına “evet” diyen babadan başka bir de Lozan’a “Hayır” diyen dede var Sn Vekilim. (Belge ekte)

Her dönem başroldeler! Adeta, “Düğün evinin defçisi, ölü evinin yasçısı.” (Belge ekte) twitter.com/samiltayyar27/…