T.C. Cumhurbaşkanlığı (@tcbestepe )

T.C. Cumhurbaşkanlığı

Location Ankara
Tweets 11,7K
Followers 7,7M
Following 9
Account created 26-03-2011 20:57:28
ID 272613386

iPhone : Son 18 yılda demokraside ve ekonomide kat ettiğimiz büyük mesafe, geleceğimize güvenle bakmamızda en önemli güç ve moral kaynağımızdır.

  • Start Video

iPhone : Halkımız, yaptığı hiçbir fedakârlığın boşa gitmediğinden emin olmalıdır.

Allah’ın izni, milletimizin gayreti, devletimizin katkısıyla, son 2,5 aydaki kayıplarımızın hepsini de çok kısa bir sürede ziyadesiyle geri alacağımızdan en küçük bir şüphemiz yoktur.

iPhone : Azərbaycan Cumhuriyyətinin yaranmasının 102-ci il dönümünü səmimi arzularımla təbrik edir, Prezident İlham Əliyev qardaşım başda olmaqla, bütün Azərbaycan xalqına öz adımdan və millətim adından salamlarımı və sevgilərimi çatdırıram.

Twitter Web App : Demokrasi ve Özgürlükler Adası, geçmişten bugüne istiklal ve istikbal mücadelesiyle gönüllerdeki sevginin hasbi nişanesi olacaktır” tccb.gov.tr/haberler/410/1…

Twitter Web App : Üzerinde durduğumuz toprakların ızdırabını dindirmek için Yassıada’yı tarihe gömüp burayı Demokrasi ve Özgürlükler Adası haline getirdik.

Demokrasi ve Özgürlükler Adası, Türkiye’nin 60 yıllık demokrasi mücadelesi yanında, gelecekteki hedeflerinin de sembolü olacaktır.

Twitter Media Studio : 27 Mayıs 1960 darbesinin yıl dönümünde, merhum Adnan Menderes, Fatin Rüştü Zorlu ve Hasan Polatkan’ı rahmetle anıyoruz.

  • Start Video

iPhone : Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cezayir Cumhurbaşkanı Abdülmecid Tebbun ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

İki liderin karşılıklı olarak Ramazan Bayramı tebriğinde bulunduğu görüşmede, Kovid-19 ile mücadele başta olmak üzere ikili ilişkiler ve bölgesel meseleler ele alındı.

iPhone : Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Endonezya Cumhurbaşkanı Joko Widodo ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Karşılıklı olarak Ramazan Bayramı tebriğinde bulunulan görüşmede, Kovid-19 ile mücadele başta olmak üzere ikili ilişkileri güçlendirmeye dönük adımlar ele alındı.

iPhone : Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

İki liderin karşılıklı olarak Ramazan Bayramı tebriğinde bulunduğu görüşmede, ikili ilişkiler, Kovid-19’la mücadelede iş birliği ile bölgesel meseleler ele alındı.

Twitter Web App : Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkmenistan Cumhurbaşkanı Gurbangulu Berdimuhamedov ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

İki liderin karşılıklı olarak Ramazan Bayramı tebriğinde bulunduğu görüşmede, ikili ilişkiler ve Kovid-19’la mücadelede iş birliği ele alındı.