Ömer Faruk Gergerlioğlu (@gergerliogluof )

Ömer Faruk Gergerlioğlu

Bio HDP Kocaeli Milletvekili /İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi/ Deputy of Kocaeli/ Member of Human Rights Inquiry Committee/ for English @gergerlioglueng
Location Kocaeli, Türkiye
Tweets 52,2K
Followers 270,4K
Following 1,8K
Account created 24-11-2010 22:50:28
ID 219459066

Android : İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi Ömer Faruk Gergerlioğlu: Israrla soruyorum Yusuf Bilge Tunç nerede? Bir an evvel ortaya çıkarılsın ve bu insanlık suçları bitirilsin”

Yusuf Bilge Tunç 294 gündür kayıp.

SadeceYaşamak İstiyorlar

  • Start Video

Twitter Web App : Haftaya tekrar buluşana kadar Allaha emanet olun. Dualarınızı esirgemeyin bizim en büyük desteğimiz dualarınız! Hayırlı akşamlar!
pscp.tv/w/1mnGeQAEmQLGX

Twitter Web App : Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay bu devletin geleneğinde insan kaçırma olmadı olmayacak demişti. Gökhan Türkmen ifadesinde beni devlet görevlileri kaçırdı ve işkence etti dedi. Bakalım Sayın Fuat Oktay ne cevap verecek?

pscp.tv/w/1mnGeQAEmQLGX

Twitter Web App : Av. Aytaç Ünsal ve Av. Ebru Timtik ölüm orucundalar! İstedikleri sadece adalet! Bu insanlar ölüme gidiyorlar. Adalet isteyenlere bir insan hakları savunucusu olarak sessiz kalamayız!
pscp.tv/w/1mnGeQAEmQLGX

Twitter Web App : Anayasa Mahkemesine derhal CHPnin başvurusunu değerlendirerek infaz yasasını değerlendirip adil bir karar vermesi çağrısında bulunuyoruz!
pscp.tv/w/1mnGeQAEmQLGX

Twitter Web App : Sincan Cezaevinden Korondan ölen Arif Yıldırımın durumunu iletmiştim hakkımda soruşturma açıldı. Gerçek balçıkla sıvanmaz değerli arkadaşlar!
pscp.tv/w/1mnGeQAEmQLGX

Twitter Web App : Süleyman Soylu bu paylaşımları yapanları caminin dibine getirip ezan dinletip işkence edeceğini söylemiştir. Ülkenin yaşadığı bir talihsizlik bu! Bir hukuk ülkesinde böyle açıklamalar yapılmaz!
pscp.tv/w/1mnGeQAEmQLGX

Twitter Web App : Kimisinde Cemal Yıldırım eylemine destek olurken kimisinde Nazan Bozkurt eylemine destek olurken kimisinde de Harbiyeli Öğrenci Annelerine destek olurken polis ile karşı karşıya geldik! Biz asla doğru bildiğimizden dönmeyiz bunu herkes çok iyi bilsin!

pscp.tv/w/1mnGeQAEmQLGX